Oppo A2x |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 16, 2023 |
| Memory | 6-12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $159.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A2 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 22, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $259.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find N3 Flip |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 08, 2023 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $2,159.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K11 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 01, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $231.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno10 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 15, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $436.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno10 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 13, 2023 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4600 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $469.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K11x |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 25, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $275.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno10 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 24, 2023 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 4700 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $627.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno10 Pro (China) |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 24, 2023 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 4600 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $572.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno10 (China) |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 24, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4600 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $363.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A98 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 19, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $319.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F23 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 18, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $297.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A1 2023 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 14, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $294.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A1x |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 31, 2023 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $198.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 24, 2023 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 4800 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $647.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X6 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 24, 2023 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.82-inch |
| Price | $1,063.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno8 T 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 10, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4800 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $371.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A56s |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 09, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $161.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A78 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 07, 2023 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $246.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find N2 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 23, 2022 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 4520 mAh |
| Display | 7.1-inch |
| Price | $1,144.00 |
| Full Specs Compare | |