Oppo Reno 3 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 31, 2019 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4025 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $577.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno 3 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 16, 2019 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4025 mAh |
| Display | 6.4-inch |
| Price | $498.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 02, 2019 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4065 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $986.00 |
| Full Specs Compare | |