Oppo K14 Turbo |
|
|---|---|
| Status | Coming soon |
| Release on | Apr 17, 2026 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 7400 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $288.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K14 Turbo Pro |
|
|---|---|
| Status | Coming soon |
| Release on | Apr 17, 2026 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 7760 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $345.00 |
| Full Specs Compare | |