Oppo A93s 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 30, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $307.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno6 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 11, 2021 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $439.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno6 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 05, 2021 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $549.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno6 Pro Plus 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 05, 2021 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $634.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A53s 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 18, 2021 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.52-inch |
| Price | $204.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K9 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 11, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $312.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A95 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 08, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4310 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $396.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A94 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 04, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4310 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $407.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno5 Z |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 22, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4310 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $386.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A54 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 21, 2021 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $304.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A74 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 13, 2021 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $339.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno5 K |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 25, 2021 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $448.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X3 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 23, 2021 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $1,209.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X3 Lite |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 23, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $543.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X3 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 23, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $726.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X3 Neo |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 23, 2021 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $967.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F19 Pro Plus 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 19, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4310 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $393.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A55 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 25, 2021 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $244.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A93 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 21, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $317.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno5 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 07, 2021 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | $415.00 |
| Full Specs Compare | |