Oppo Reno14 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 23, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $399.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K13 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 25, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 7000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $205.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K13 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 25, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 7000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $205.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8s |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 16, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5700 mAh |
| Display | 6.32-inch |
| Price | $778.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 16, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6100 mAh |
| Display | 6.82-inch |
| Price | $918.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8s+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 16, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $863.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F29 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 01, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $324.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A5 Energy |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 21, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $187.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find N5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 26, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5600 mAh |
| Display | 8.12-inch |
| Price | $1,248.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 F 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 11, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $322.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A5 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 27, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $276.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $558.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 5600 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $491.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5910 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $888.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5630 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $755.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F27 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 20, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $267.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A80 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 14, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $216.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A3x |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 02, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $147.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K12x |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 02, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $162.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno12 F |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 05, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $270.00 |
| Full Specs Compare | |