Infinix Hot 70 4G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 25, 2026 |
| Memory | 4-8GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $152.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix GT 50 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 25, 2026 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 6150 mAh or 6500 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $380.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Smart 20 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 13, 2026 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $94.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 60 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 06, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh or 6500 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $295.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 60 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 06, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 6150 mAh or 6500 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $248.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note Edge |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 31, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $199.00 |
| Full Specs Compare | |