Oppo F3 Black |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | May 01, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $286 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F3 Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Apr 01, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $392 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A39 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2017 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2900 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $230 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A39 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2017 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2900 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | USD $230 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A57 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 01, 2016 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2900 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | USD $221 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R9s Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2016 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $875 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R9s |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2016 |
| Memory | 4 GB RAM |
| Battery | 3010 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $690 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F1s |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Aug 01, 2016 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | Non-removable |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $248 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F1s 4GB |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Aug 01, 2016 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3075 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $258 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A37 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jun 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 2630 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $178 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A59 2016 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jun 01, 2016 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3075 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $458 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F1 Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2016 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 2850 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $390 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R9 Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2016 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4120 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $853 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F1 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2016 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2500 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $231 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A53 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 30, 2015 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3075 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | $220.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A33 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2015 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 2400 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $359 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Neo 7 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 30, 2015 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2420 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $154.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R7s |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2015 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3070 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $387 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R7 lite |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 30, 2015 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 2320 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $283.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R5s |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Aug 31, 2015 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2000 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | $228.00 |
| Full Specs Compare | |