Oppo R15 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2018 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 3360 mAh |
| Display | 6.28-inch |
| Price | USD $644 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R15 Pro |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2018 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 3430 mAh |
| Display | 6.28-inch |
| Price | USD $715 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A71 2018 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Feb 01, 2018 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | USD $164 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A83 4GB |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2018 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | Non removable) |
| Display | 5.7-inch |
| Price | USD $235 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A83 4GB |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2018 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | Non removable) |
| Display | 5.7-inch |
| Price | USD $235 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A73 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 20, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 6.0-inches-inch |
| Price | USD $275 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F5 Youth |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 01, 2017 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $259 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F5 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2017 |
| Memory | 4GB |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $301 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F5 6GB |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2017 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $376 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F5 Limited Edition |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $329 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R11s Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2017 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.43-inch |
| Price | USD $871 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R11s |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 6.01-inch |
| Price | USD $675 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A71 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 01, 2017 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | USD $193 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Idol 5s |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 01, 2017 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2850 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | USD $217 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Idol 5 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 01, 2017 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2800 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | USD $186 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A77 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jul 01, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $442 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R11 Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jul 01, 2017 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | USD $789 |
| Full Specs Compare | |
Oppo R11 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jun 01, 2017 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $620 |
| Full Specs Compare | |
Oppo A77 Mediatek |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | May 30, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | $347.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo F3 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | May 01, 2017 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3200 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $286 |
| Full Specs Compare | |