Lenovo ZUK Edge |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2017 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 3100 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $482 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo K6 Note |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Dec 01, 2016 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $249 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe P2 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2016 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $356 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo K6 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $163 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo C2 Power |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3500 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $135 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo K6 Power |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2016 |
| Memory | 2/3 GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $188 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe B |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2016 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2000 mAh |
| Display | 4.5-inch |
| Price | USD $92 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo A6600 Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 2300 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $140 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo A6600 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2016 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2300 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $116 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Moto Z |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 01, 2016 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 2600 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $646 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo A Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 01, 2016 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2000 mAh |
| Display | 4.5-inch |
| Price | USD $77 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe A |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jul 01, 2016 |
| Memory | 512 MB RAM |
| Battery | 1700 mAh |
| Display | 4.0-inch |
| Price | USD $55 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe S1 Lite |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | May 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 2700 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $249 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe C |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | May 01, 2016 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2300 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $86 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe K5 Plus |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Apr 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 2750 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $185 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo K5 Note |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2016 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 3500 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $304 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo A7010 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jan 01, 2016 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3300 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $288 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe S1 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Nov 01, 2015 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2420 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $342 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe P1 |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2015 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | USD $317 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Vibe P1m |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 01, 2015 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | USD $167 |
| Full Specs Compare | |