Lenovo A369i |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Mar 01, 2013 |
| Memory | 512MB RAM |
| Battery | 1500 mAh |
| Display | 4.0-inch |
| Price | USD $81 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo S5 |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 3GB/4GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 5.7-inch |
| Price | USD $125 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo K7 |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.09-inch |
| Price | $140.00 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Legion |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $468.00 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo K12 |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.5-inch |
| Price | $117.00 |
| Full Specs Compare | |