Samsung Galaxy S25 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 03, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $799.00 |
| Full Specs Compare | |
Samsung Galaxy S25+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 03, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4900 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $998.00 |
| Full Specs Compare | |