Sharp Aquos R9 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 13, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $1,040.00 |
| Full Specs Compare | |
Samsung Galaxy S25 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 03, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.9-inch |
| Price | $1,299.00 |
| Full Specs Compare | |
Thuraya ONE |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 24, 2025 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 3500 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $1,300.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Mate 70 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 26, 2024 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5700 mAh |
| Display | 6.9-inch |
| Price | $1,221.00 |
| Full Specs Compare | |