Thuraya ONE |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 24, 2025 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 3500 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $1,300.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Mate 70 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 26, 2024 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5700 mAh |
| Display | 6.9-inch |
| Price | $1,221.00 |
| Full Specs Compare | |