Huawei nova 15 Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 15, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 8500 mAh |
| Display | 6.84-inch |
| Price | $328.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Enjoy 90 Pro Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 04, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 8500 mAh |
| Display | 6.84-inch |
| Price | $253.00 |
| Full Specs Compare | |