Xiaomi Poco X8 Pro Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 17, 2026 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 8500 mAh or 9000 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $472.00 |
| Full Specs Compare | |
Oukitel WP27 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 21, 2023 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 8500 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $302.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo Pad Air |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 25, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 8500 mAh |
| Display | 11.5-inch |
| Price | $253.00 |
| Full Specs Compare | |
Doogee V10 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 23, 2021 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 8500 mAh |
| Display | 6.39-inch |
| Price | $399.00 |
| Full Specs Compare | |