Xiaomi Redmi K30 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 12, 2019 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $233.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 7T Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 14, 2019 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4085 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $762.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 7 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 05, 2019 |
| Memory | 6/8/12 GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $840.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 7 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 22, 2019 |
| Memory | 6/8/12 GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $784.00 |
| Full Specs Compare | |