Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 23, 2019 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 4300 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $1,332.00 |
| Full Specs Compare | |
Samsung Galaxy Note 10 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 23, 2019 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 3500 mAh |
| Display | 6.3-inch |
| Price | $1,221.00 |
| Full Specs Compare | |
Samsung Galaxy S10 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 12, 2019 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | USD $1,311 |
| Full Specs Compare | |