Infinix Note 30 VIP |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 13, 2023 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $300.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 30 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 22, 2023 |
| Memory | 4/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $275.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Zero 5G 2023 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 01, 2022 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $250.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Zero Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 25, 2022 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $490.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Hot 20 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 06, 2022 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $196.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 12 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 15, 2022 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $231.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Note 12 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 14, 2022 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $200.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Zero 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 03, 2022 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $280.00 |
| Full Specs Compare | |