Blu Vivo X5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 19, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2800 mAh |
| Display | 5.7-inch |
| Price | $90.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Advance L5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 19, 2019 |
| Memory | 512MB RAM |
| Battery | 1300 mAh |
| Display | 4.0-inch |
| Price | $50.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu V7 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 18, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2800 mAh |
| Display | 5.7-inch |
| Price | $108.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Bold N1 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 09, 2019 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 3500 mAh |
| Display | 6.4-inch |
| Price | $199.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu G9 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 30, 2019 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.3-inch |
| Price | $203.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu G6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 20, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 2800 mAh |
| Display | 5.7-inch |
| Price | $87.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Vivo XL5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 25, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.3-inch |
| Price | $102.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu G8 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 21, 2019 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.3-inch |
| Price | $160.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu G5 Plus |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 20, 2019 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | $119.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu G5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 20, 2019 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | $107.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu G9 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 30, 2019 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.3-inch |
| Price | $190.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu C5L |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 28, 2019 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $70.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Studio X8 HD 2019 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 28, 2019 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $52.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu C6L |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 30, 2019 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2500 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | $82.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu One Plus 2019 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 30, 2019 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $122.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Vivo One Plus 2019 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 02, 2019 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $138.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Vivo Go |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 31, 2018 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2600 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | $81.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Vivo XL4 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 31, 2018 |
| Memory | 3GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $152.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Studio Mega 2018 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2018 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2600 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | $103.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Grand M2 2018 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2018 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2600 mAh |
| Display | 5.2-inch |
| Price | $82.00 |
| Full Specs Compare | |