Blu Studio G LTE |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 30, 2015 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2500 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $132.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Dash M |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 10, 2015 |
| Memory | 768MB RAM |
| Battery | 1800 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $110.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Studio XL |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Aug 30, 2015 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 3000 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | $125.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Grand XL |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Jun 30, 0017 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 2650 mAh |
| Display | 5.5-inch |
| Price | $0.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Energy Diamond |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $117.00 |
| Full Specs Compare | |
Blu Energy M |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 4000 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $99.00 |
| Full Specs Compare | |