Zte nubia RedMagic 10 Air |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 16, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $454.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte nubia Z60 Ultra Leading |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 12, 2024 |
| Memory | 8-24GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $788.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte nubia Red Magic 9S Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 09, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $826.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte nubia RedMagic 9S Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 09, 2024 |
| Memory | 16/24GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $799.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte nubia Z60 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 29, 2023 |
| Memory | 8-24GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $741.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte nubia Red Magic 9 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 23, 2023 |
| Memory | 16/24GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $753.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte nubia Red Magic 9 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 23, 2023 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $604.00 |
| Full Specs Compare | |