Xiaomi Civi 5 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 22, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $422.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi 14 Civi |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 20, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 4700 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $474.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Civi 4 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 21, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 4700 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $410.00 |
| Full Specs Compare | |