Sony Xperia 10 VII |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 19, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.1-inch |
| Price | $525.00 |
| Full Specs Compare | |
Sony Xperia 10 VI |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jun 13, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.1-inch |
| Price | $436.00 |
| Full Specs Compare | |