Oppo Reno13 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $558.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi K80 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $545.00 |
| Full Specs Compare | |