Oppo Find X9s |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 21, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 7025 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $575.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo K15 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 03, 2026 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 7500 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $460.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno15 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 02, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $421.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno 15c |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 19, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 6500 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $406.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno14 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 23, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $399.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8s+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 16, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $863.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 8-16GB RAM |
| Battery | 5600 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $491.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5630 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $755.00 |
| Full Specs Compare | |