Motorola Razr Ultra 2026 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 14, 2026 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 7.0-inch |
| Price | $1,509.00 |
| Full Specs Compare | |
Motorola Razr 60 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 25, 2025 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 4700 mAh |
| Display | 7.0-inch |
| Price | $1,403.00 |
| Full Specs Compare | |