Doogee Blade GT |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 01, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $395.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 5 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 26, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6415 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $318.00 |
| Full Specs Compare | |