Kxd S25 Plus |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 08, 2024 |
| Memory | 3/4GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $65.00 |
| Full Specs Compare | |
Kxd Blue Sea A16 Plus |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 07, 2024 |
| Memory | 3/4GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $65.00 |
| Full Specs Compare | |
Kxd Classic A10 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 29, 2024 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $109.00 |
| Full Specs Compare | |
Kxd Classic A07 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 27, 2023 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $104.00 |
| Full Specs Compare | |