Samsung Galaxy Z TriFold |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 12, 2025 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5600 mAh |
| Display | 10.0-inch |
| Price | $3,074.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Mate XTs Ultimate |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 29, 2025 |
| Memory | 16GB RAM |
| Battery | 5600 mAh |
| Display | 10.2-inch |
| Price | $2,527.00 |
| Full Specs Compare | |