Huawei Mate 70 RS Ultimate |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 19, 2024 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 5700 mAh |
| Display | 6.9-inch |
| Price | $1,675.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Mate X6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 19, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 7.93-inch |
| Price | $1,802.00 |
| Full Specs Compare | |