Oneplus 13 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 01, 2024 |
| Memory | 12-24GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.82-inch |
| Price | $632.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Find X8 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5630 mAh |
| Display | 6.59-inch |
| Price | $755.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi 15 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 29, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6100 mAh |
| Display | 6.73-inch |
| Price | $766.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi 15 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 29, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5400 mAh |
| Display | 6.36-inch |
| Price | $655.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo X200 Pro mini |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 25, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5700 mAh |
| Display | 6.31-inch |
| Price | $677.00 |
| Full Specs Compare | |
Infinix Zero Flip |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 25, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 4720 mAh |
| Display | 6.9-inch |
| Price | $644.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo X200 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 19, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $644.00 |
| Full Specs Compare | |