Honor Play10 A |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 23, 2025 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5260 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $94.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor X5c |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 05, 2025 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5260 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $94.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor Play 10 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 30, 2025 |
| Memory | 3/4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $70.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor X5c Plus |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 24, 2025 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5260 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $111.00 |
| Full Specs Compare | |