Honor 600 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 18, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6400 mAh or 7000 mAh |
| Display | 6.57-inch |
| Price | $584.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor 600 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 29, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6400 mAh or 7000 mAh |
| Display | 6.57-inch |
| Price | $805.00 |
| Full Specs Compare | |