Honor 500 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 8000 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $380.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor 400 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 23, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5300 mAh or 6000 mAh |
| Display | 6.55-inch |
| Price | $323.00 |
| Full Specs Compare | |