Oppo Find X8s |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 16, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5700 mAh |
| Display | 6.32-inch |
| Price | $778.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Poco F7 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 27, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $519.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Poco F7 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 27, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5300 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $728.00 |
| Full Specs Compare | |
Apple iPhone 16e |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 28, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 3460 mAh |
| Display | 6.1-inch |
| Price | $728.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 13R |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 14, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $519.00 |
| Full Specs Compare | |
Honor 300 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 07, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5300 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $583.00 |
| Full Specs Compare | |
Oppo Reno13 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 29, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 5800 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $558.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi K80 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $545.00 |
| Full Specs Compare | |