Motorola Moto G7 Power |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 01, 2019 |
| Memory | 3/4GB RAM 4 GB RAM (Europe); 3 GB RAM (USA) |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | USD $238 |
| Full Specs Compare | |
Samsung Galaxy M20 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 01, 2019 |
| Memory | 3/4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.3-inch |
| Price | USD $232 |
| Full Specs Compare | |
Micromax Bharat 5 Infinity |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 30, 2018 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 5.45-inch |
| Price | $79.00 |
| Full Specs Compare | |
Tecno Pouvoir 2 Air |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 30, 2018 |
| Memory | 1GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.0-inch |
| Price | $76.00 |
| Full Specs Compare | |
Asus Zenfone Max Pro (M2) ZB631KL |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 01, 2018 |
| Memory | 3/4/6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.26-inch |
| Price | USD $390 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Y Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 01, 2018 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 7.12-inch |
| Price | $319.00 |
| Full Specs Compare | |
Huawei Mate 20 X |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 01, 2018 |
| Memory | 6/8GB RAM (EVR-AL00 only) |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 7.2-inch |
| Price | USD $942 |
| Full Specs Compare | |
Motorola One Power |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 17, 2018 |
| Memory | 3/4/6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.2-inch |
| Price | $191.00 |
| Full Specs Compare | |
Samsung Galaxy Tab A 8.0 2018 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 21, 2018 |
| Memory | 2GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 8.0-inch |
| Price | $232.00 |
| Full Specs Compare | |