Acer Iconia iM11-22M5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 07, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 7400 mAh |
| Display | 11.45-inch |
| Price | $269.00 |
| Full Specs Compare | |
Lenovo Tab K11 Plus |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 11, 2024 |
| Memory | 4-8GB RAM |
| Battery | 8600 mAh |
| Display | 11.45-inch |
| Price | $216.00 |
| Full Specs Compare | |