Sharp SH530U |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Oct 30, 2012 |
| Memory | 512MB RAM |
| Battery | 1950 mAh |
| Display | 5.0-inch |
| Price | $416.00 |
| Full Specs Compare | |
Sharp Aquos SH8298U |
|
|---|---|
| Status | Discontinued |
| Release on | Sep 30, 2011 |
| Memory | 512MB RAM |
| Battery | |
| Display | 4.2-inch |
| Price | $524.00 |
| Full Specs Compare | |
Sharp Aquos Sense 4 |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 4570 mAh |
| Display | 5.8-inch |
| Price | $247.00 |
| Full Specs Compare | |
Sharp Aquos Zero5G Basic |
|
|---|---|
| Status | Cancelled |
| Release on | Coming Soon |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 4050 mAh |
| Display | 6.4-inch |
| Price | $395.00 |
| Full Specs Compare | |