Oneplus Nord CE6 Lite |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 12, 2026 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 7000 mAh |
| Display | 6.72-inch |
| Price | $222.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Nord CE6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | May 08, 2026 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 8000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $316.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Pad 4 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 30, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 13380 mAh |
| Display | 13.2-inch |
| Price | $690.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 6 Ultra |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 28, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 8600 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $506.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Nord 6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 07, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 9000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $345.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 15T |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 29, 2026 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 7500 mAh |
| Display | 6.32-inch |
| Price | $589.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Turbo 6V |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 09, 2026 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 9000 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $269.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Pad Go 2 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 24, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 10050 mAh |
| Display | 12.1-inch |
| Price | $406.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 15R |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 22, 2025 |
| Memory | 12GB RAM |
| Battery | 7400 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $528.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 6T |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 05, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 8300 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $371.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus Ace 6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 30, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 7800 mAh |
| Display | 6.83-inch |
| Price | $363.00 |
| Full Specs Compare | |
Oneplus 15 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 28, 2025 |
| Memory | 12/16GB RAM |
| Battery | 7300 mAh |
| Display | 6.78-inch |
| Price | $562.00 |
| Full Specs Compare | |