Kyocera DuraForce Pro 3 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jul 14, 2023 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 4270 mAh |
| Display | 5.38-inch |
| Price | $871.00 |
| Full Specs Compare | |
Kyocera DuraForce Ultra 5G UW |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 31, 2021 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 4500 mAh |
| Display | 5.45-inch |
| Price | $895.00 |
| Full Specs Compare | |