Philips S6310 Essence 20 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 06, 2024 |
| Memory | 4/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $95.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi A4 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5160 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $104.00 |
| Full Specs Compare | |