Huawei nova 13i |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 06, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $208.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo Y200+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 02, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.68-inch |
| Price | $156.00 |
| Full Specs Compare | |
Ulefone Armor X31 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 01, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 6050 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $198.00 |
| Full Specs Compare | |
Vivo Y29 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 24, 2024 |
| Memory | 4-8GB RAM |
| Battery | 5500 mAh |
| Display | 6.68-inch |
| Price | $175.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 14x 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 22, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $186.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Poco M7 Pro 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5110 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $180.00 |
| Full Specs Compare | |
Lava Blaze Duo 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $201.00 |
| Full Specs Compare | |