Xiaomi Poco M6 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 26, 2023 |
| Memory | 4-8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $131.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi 13C 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 16, 2023 |
| Memory | 4-8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $173.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi 13R |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 08, 2023 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $142.00 |
| Full Specs Compare | |