AllCall Hero 20 Pro Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $86.00 |
| Full Specs Compare | |
Tecno Pop 9 4G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 26, 2024 |
| Memory | 3/4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $76.00 |
| Full Specs Compare | |