Umidigi Note 100 4G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Oct 16, 2025 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $168.00 |
| Full Specs Compare | |
Umidigi Note 100 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 28, 2025 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $135.00 |
| Full Specs Compare | |