Oscal Flat 2 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 24, 2025 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $94.00 |
| Full Specs Compare | |
Lava Yuva 2 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $117.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Poco C75 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 20, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5160 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $95.00 |
| Full Specs Compare | |
Cubot A30 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 10, 2024 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5100 mAh |
| Display | 6.74-inch |
| Price | $95.00 |
| Full Specs Compare | |
Philips S6310 Essence 20 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 06, 2024 |
| Memory | 4/8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.56-inch |
| Price | $95.00 |
| Full Specs Compare | |
Philips S6206 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Dec 06, 2024 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 4920 mAh |
| Display | 6.79-inch |
| Price | $95.00 |
| Full Specs Compare | |
Zte Blade V70 Design |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 28, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $120.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi A4 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5160 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $104.00 |
| Full Specs Compare | |