Coolpad C16s |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 28, 2024 |
| Memory | 4/6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.75-inch |
| Price | $87.00 |
| Full Specs Compare | |
AllCall Hero 20 Pro Max |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 6GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.8-inch |
| Price | $86.00 |
| Full Specs Compare | |
Itel P65c |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.6-inch |
| Price | $89.00 |
| Full Specs Compare | |
Xiaomi Redmi A4 5G |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Nov 27, 2024 |
| Memory | 4GB RAM |
| Battery | 5160 mAh |
| Display | 6.88-inch |
| Price | $104.00 |
| Full Specs Compare | |