Sparx Edge 20 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Feb 03, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $207.00 |
| Full Specs Compare | |
Sparx Note 20 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 17, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.67-inch |
| Price | $152.00 |
| Full Specs Compare | |