Realme P4 |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 20, 2025 |
| Memory | 6/8GB RAM |
| Battery | 7000 mAh |
| Display | 6.77-inch |
| Price | $217.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 14 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 23, 2025 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 6000 mAh |
| Display | 6.77-inch |
| Price | $291.00 |
| Full Specs Compare | |