Realme 14 Pro Lite |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Mar 05, 2025 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $229.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme P2 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Sep 17, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $244.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 13 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 06, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $324.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 13 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Aug 06, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5200 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $377.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme P1 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Apr 22, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $258.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 12 Pro+ |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 29, 2024 |
| Memory | 8/12GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $363.00 |
| Full Specs Compare | |
Realme 12 Pro |
|
|---|---|
| Status | Available |
| Released | Jan 29, 2024 |
| Memory | 8GB RAM |
| Battery | 5000 mAh |
| Display | 6.7-inch |
| Price | $319.00 |
| Full Specs Compare | |